Bericht versturen
producten
producten
Huis > producten > Inkjet-Katoenen Canvas > Waterig Katoenen van 420gsm Inkjet Polycanvasbroodje Waterdicht voor Epson HP Canon

Waterig Katoenen van 420gsm Inkjet Polycanvasbroodje Waterdicht voor Epson HP Canon

Productdetails

Plaats van herkomst: CHINA

Merknaam: RiteColor/Imatec/OEM

Certificering: N

Modelnummer: Im-609

Betaling & het Verschepen Termijnen

Min. bestelaantal: 1 broodje

Prijs: USD$2.92/sqm-USD$3.06/sqm

Verpakking Details: 1 broodje per doos, 4 dozen per karton, 60-150 broodjes per pallets

Levertijd: 5-20 werkdagen

Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal,

Levering vermogen: sqm 60000 per dag

Krijg Beste Prijs
Markeren:

Waterig Inkjet-Canvasbroodje

,

Poly het Katoenen Canvasbroodje van Inkjet

,

420gsm het Broodje van de canvasstof

Productnaam:
Inkjet 420gsm maakt poly katoenen waterig canvasbroodje voor Epson HP Canon waterdicht
Oppervlakte:
Steen
Gramgewicht:
420gsm
Grootte:
24“/36/42/44/50/60 het broodje van '““““ *30m
Geschikte Inkt:
Pigment en Kleurstofinkt
Geschikte Printers:
Canon, HP, Epson, Fuji enz.
eigenschappen:
Waterdichte, Anti-cracking, Hoge Resolutie, het Gemakkelijke Uitrekken zich
Toepassing:
Tentoonstellingsdrukken, Fijn Art Reproduction, Galerij, Museum enz.
Pakket:
1 broodje per doos, 4 dozen per karton
Vrije Steekproeven:
24 Vrije Steekproeven ×3-5m met Vrachtinzameling zijn Beschikbaar allen van '
Productnaam:
Inkjet 420gsm maakt poly katoenen waterig canvasbroodje voor Epson HP Canon waterdicht
Oppervlakte:
Steen
Gramgewicht:
420gsm
Grootte:
24“/36/42/44/50/60 het broodje van '““““ *30m
Geschikte Inkt:
Pigment en Kleurstofinkt
Geschikte Printers:
Canon, HP, Epson, Fuji enz.
eigenschappen:
Waterdichte, Anti-cracking, Hoge Resolutie, het Gemakkelijke Uitrekken zich
Toepassing:
Tentoonstellingsdrukken, Fijn Art Reproduction, Galerij, Museum enz.
Pakket:
1 broodje per doos, 4 dozen per karton
Vrije Steekproeven:
24 Vrije Steekproeven ×3-5m met Vrachtinzameling zijn Beschikbaar allen van '
Waterig Katoenen van 420gsm Inkjet Polycanvasbroodje Waterdicht voor Epson HP Canon

Waterig Katoenen van 420gsm Inkjet Polycanvasbroodje Waterdicht voor Epson HP Canon

 

 

Inleiding


 

Wij begingen op de productie van drukmedia met inbegrip van Inkjet-canvas. Wij verstrekken een verscheidenheid van producten van het drukcanvas voor u om te kiezen van. Wij geloven dat één van de vele stijlen u zal aanpassen.

 

Waterig Katoenen van 420gsm Inkjet Polycanvasbroodje Waterdicht voor Epson HP Canon

 
Materialen van deze katoenen van het productgebruik de poly ruwe canvasstof, met met een laag bedekte druk, steenoppervlakte. Geschikt voor waterige kleurstof en pigmentinkt voor groot formaat maken de printers zoals HP, Canon, Epson enz., het Onmiddellijke Droge, Gemakkelijke uitrekken zich en het Anti Barsten waterdicht. Wijd etc. wordt gebruikt in Museum, Galerij, Vertoning, Reclame.
 
Normale Grootte:
24 broodje ד“““/36/42/50/60“ 30m
Inkt:
Waterige Pigment & Kleurstofinkt
Eigenschappen:
Het onmiddellijke Droge, Waterdichte, Gemakkelijke Uitrekken zich, het Anti Kleurrijk Barsten,
Toepassing:
Galerij
Museum
Affiches
Reclame
Binnenhuisarchitectuur
Goederenvertoning
Persoonlijke/Huwelijksfoto's
 
 
Details

 

Het drukresultaat aangezien het beeld, beeld kan worden vergroot, u kan meer details van de gedrukte voorkant en achterkant zien.

 

 

Waterig Katoenen van 420gsm Inkjet Polycanvasbroodje Waterdicht voor Epson HP Canon 0

 

 

FrontSide                                                          Achtereind

 

 

 

Waterige het Canvascatalogus van Inkjet


 

 

Waterig Inkjet-canvas

Polyestercanvas:
Im-604 220gsm-steen
Im-605 260gsm-steen
Im-619 380gsm-steen
Glanzende im-605G 260gsm
 

Poly Katoenen Canvas:
Im-636 320gsm-steen
De steen van im-609A 360gsm
Im-610-2 380gsm-steen
Im-609 420gsm-steen
Glanzende im-013P 400gsm

Zuiver Katoenen Canvas:


Im-607 360gsm-steen
Glanzende im-620G 360gsm
 

Grootte: 24“/36/42/44/50/60 het broodje““““ van ' ×30m
Geschikte inkt: Pigment en Kleurstofinkt
Geschikte printers: Epson, HP, Canon enz.
Eigenschappen: Het waterdichte, Onmiddellijke Droge, Gemakkelijke Uitrekken zich, het Anti Barsten


 

 

Bulkverpakking


Verpakkingsnorm: 1 broodje per doos, 4 broodjes per karton, dan de kartons zal in pallets worden ingepakt.

 

Waterig Katoenen van 420gsm Inkjet Polycanvasbroodje Waterdicht voor Epson HP Canon 1

1 broodje per de dozen van box+ 4 per karton + 60-120 broodjes per pallets

 

 

 

Ongeveer ons bedrijf


 

Digitale Imatec is een gespecialiseerde professionele leverancier voor de industrie van de groot formaatdruk, specifiek met het leveren van volledige Inkjet-media, Inktoplossing, toebehoren, en technische ondersteuning voor Canon iPF, voor Epson-Naald Pro & SureColor, voor HP Designjet, en voor Roland, Mimaki, Mutoh, voor zowel Binnen als Openluchttoepassingen.

 

Wij worden toegewijd aan Inkjet-drukmarkt meer dan 15 jaar. Wij bevestigen altijd de houding van integriteitsbeheer om ons beste te proberen om de beste ervaring aan onze klanten te verstrekken.

Waterig Katoenen van 420gsm Inkjet Polycanvasbroodje Waterdicht voor Epson HP Canon 2

 

 

Kwaliteitsbewaking


 

Van grondstof aan definitieve levering, wordt elke procedure strikt beheerd en gecontroleerd. Het willekeurige testen van van elke verzending van goederen is gedaane 100% alvorens fabriek te verlaten, die slechts na het testen wordt vrijgegeven kwalificeerde.

 

En, de steekproef van elke verzending wordt gehouden voor verslagdoel. De douane is gewaarborgd de verenigbare producten van 100% onder verschillende partijen.

 

 

FAQ


 

Q: Hebt u de Canvassteekproeven te verstrekken? Is het kosteloos?
A: Ja. Wij voorzien kostenloos steekproeven van last, van vrachtinzameling. De steekproeven kunnen zowel bladgrootte als klein broodje zijn (24 " x3-5m).

Q: Hoe ongeveer het goederenpakket? Worden de aangepaste OEM verpakking & het embleem goedgekeurd?
A: Gewoonlijk met neutrale verpakking. Één broodje per doos, met pallet. Ook, OEM is de verpakking kostenloos beschikbaar. U moet enkel ons in detail informeren uw embleem & verpakkingsinformatie. Wij zullen het voor u doen.

Q: Zou hoeveel de vracht zijn?
A: Het hangt van uw gebied af, gebruikten wij TNT/FedEx/DHL voor steekproeven, overzees-verscheept voor bulkhoeveelheidsorde. Maar de kostenbesparing en de snelle efficiency kunnen worden gewaarborgd.

Q: Is er om het even welke korting voor grote hoeveelheid?
A: Ja, absoluut. Het zal afhangen van tot wat u opdracht gaf, en hoeveel het wordt bevolen. Onze kortingssteun is altijd open voor u.

Q: Wat is de levertijd voor levering?
A: Gewoonlijk 3-7 dagen na betaling (storting). Dit keer omvat productietijd, en testende tijd alvorens fabriek te verlaten.

Q: Is er om het even welk beleid voor de probleemgoederen?
A: Ja, als het kwaliteitsprobleem veroorzaakt door ons, alstublieft met onze direct verkoop contacteren, en wij al kosten, zullen nemen en zullen vervangen
u nieuwe; als het productprobleem door klanten wordt veroorzaakt, dan zullen de klanten de kosten voor nieuwe nemen. Wij keuren geen onredelijke terugkeerrug goed.

Om het even welke product-related vragen te raadplegen gelieve onze verkoop of technicus. Wij zullen beste uitproberen om u uit te helpen.

 

 

Contacteer ons


 

Gelieve te aarzelen niet om ons te contacteren als u om het even welke zorgen over onze fabriek, productielijn, producten, prijs enz. hebt. Wij zullen ons beste proberen om uw eisen te ontmoeten.

 

Imatec Digitaal Co., Ltd

 

E: Catherine@imatecdigital.com